asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі на маршрут вийшов капітально відремонтований трамвай (фото)

В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду з організації роботи комунального пасажирського транспорту в умовах воєнного стану.


«Модернізація електротранспорту у нашому місті відіграє ключову роль у покращенні якості перевезення мешканців. Оновлений транспорт є комфортнішим і безпечнішим для пасажирів, а також забезпечує зручні умови для водіїв. З початку цього року на міські лінії вже вийшло 3 тролейбуси та капітально відремонтований трамвай. Минулого року було оновлено 8 тролейбусів та 3 трамваї. Фахівці «Швидкісного трамвая» та «Міського тролейбусу» практично створили нові машини. Вдячний за таку важливу роботу, яка продовжується навіть в такий складний час. У цьому році плануємо відремонтувати ще 5 тролейбусів та 2 трамваї», – зазначив Юрій Вілкул.


 
Трамвай, який вийшов на лінію сьогодні, курсуватиме  по маршруту №5. У капітально модернізованому вагоні повністю замінили систему управління на електронну, що надасть можливість зменшити витрати електроенергії на тягу до 40%. Поміняли каркас кузова, оновлено електрообладнання. Для пасажирів встановили сучасні та зручні сидіння. Для покращення умов праці водія в кабіні встановлений кондиціонер.

Руслан Божко, директор КП «Швидкісний трамвай», підкреслив: «За тривалий термін експлуатації металева конструкція кузова, віконні та дверні стійки, зовнішня металева обшивка прийшли у непридатність до подальшої експлуатації через корозійні та механічні пошкодження.  Візки та електрообладнання вагона були гранично зношені. Нормативний термін експлуатації вагона, встановлений заводом-виробником, 16 років, а цей вагон відпрацював 32 роки. Завдяки коштам міського бюджету повністю замінена зовнішня металева обшивка, проведено внутрішнє оздоблення кабіни водія та салону. Сходи салону виготовлені з нержавіючої сталі, що збільшить їх строк служби. Встановлене нове тоноване скло у салоні з кріпленням на герметику. Крім того, у трамваї з’явилася система відеонагляду: камера в салоні вагона, а монітор в кабіні водія. Ми сподіваємося, що такий вагон пропрацює для криворіжців ще 10 років».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі