![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425701888_399561769126779_6101362346110205253_n-1-1024x768.jpg)
Криворізькі поліцейські затримали 47-річного чоловіка. Підозрюваний вирішив налякати знайомого, підірвавши боєприпас.
Про це повідомили у Криворізькому районному управлінні поліції.
Ввечері, 3 лютого до поліції надійшло повідомлення про вибух на одній із вулиць в Металургійному районі. Для з’ясування обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення поліції № 2.
Правоохоронці з’ясували, що до злочину причетний 47-річний чоловік, який з хуліганських мотивів підірвав гранату.
На щастя, люди не постраждали.
Наступного дня порушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425702078_399561802460109_393035304851841050_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE