У 2025 році їх облаштують ще на 27 світлофорних об’єктах.
Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.
У разі блекаутів або аварійних відключень електроенергії такі альтернативні джерела живлення забезпечують безпереревну роботу світлофорів від 4 до 8 годин, що мінімізує ризики транспортного колапсу. Бо як показує статистика, у такі часи на найбільш завантажених перехрестях зростає кількість ДТП. Адже, поки приїде регулювальник, також пройде час.
Джерело безперебійного (резервного) живлення виконано у вигляді металевої шафи, що робить можливим його встановлення ззовні як на землі, так і кріплення на стіну або опору. Оскільки у склад пристрою входить обладнання, чутливе до високих та низьких температур, шафа включає засоби для автоматичної підтримки внутрішньої температури у діапазоні, що гарантує стабільну роботу цього обладнання. Це досягається системою датчиків температури, а також нагрівальним обладнанням, для забезпечення допустимої температури у холодну пору року і вентилятором для відводу надлишкового тепла із шафи. Поточний стан і режим роботи відображається у реальному часі на LCD дисплеї інвертора. Для віддаленого моніторингу встановлено модуль передачі даних.
Владислав Кулемін, керівник ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» зазначив: «Ці джерела безперебійного живлення. здатні працювати від 10 до 20 годин, залежно від споживаної потужності світлофорного об’єкта. Як показала практика, вони функціонують чудово. Джерела живлення обладнані системою обігріву для роботи в зимовий період та вентиляцією для охолодження влітку. До складу системи входять інвертор, акумуляторна батарея, автоматичне управління, а також модуль передачі даних для безперебійного контролю. Крім того, у цій системі передбачена можливість подальшого дообладнання для підзарядки від сонячних станцій».
Система самостійно переходить на резервне живлення. Для водіїв це переключення відбувається непомітно.
новини Кривий Ріг LIFE