Інспектори велопатруля пройшли спеціальну підготовку і, як правило, забезпечують громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема в парках, скверах та в центральній частині міста.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Кривого Рогу.
Зазначимо, що патрульні мають з собою всі необхідні спецзасоби й відповідні адміністративні матеріали, тому відразу можуть реагувати та фіксувати правопорушення, щоб забезпечити громадський порядок.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344728599_1661632757652865_6360927987392971975_n-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE