![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-14-1024x577.jpg)
Від учора у Кривому Розі ускладненні погодні умови у вигляді ожеледиці, зледеніння, а сьогодні ще й снігових заметів. Негода завдала значних проблем для руху транспорту та людей.
У зимовий період на дорозі можуть трапитися різні пригоди й впоратися наодинці з ними дуже важко. На допомогу завжди готові прийти патрульні поліцейські.
Екіпажі поліції, які патрулюють, щоденно допомагають водіям, які потрапили у халепу.
Інспектори продовжують нести службу в посиленому режимі, відпрацьовують виклики та повідомлення, надають допомогу громадянам, які опинилися в сніговому полоні.
“Якщо вам необхідна допомога, без вагань телефонуйте на спецлінію 102, ми завжди поряд!” – зазначили у Патрульній поліції Кривого Рогу.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-15-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-16-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-20-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-25-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-27-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-29-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-08_12-26-31-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE