asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі осудили поштарку, яка привласнила собі коштовну посилку

Інцидент стався в Інгулецькому районі 2019 року у відділенні «Укрпошти» на проспекті Південний.

Працівниця «Укрпошти» використала своє службове становище та відкрила чужі посилки. Горе-працівниця звернула увагу на те, що адресантом відправлення була компанія «Розетка», посилки мали високу оцінку вартості, але адресат за ними довго не приходив.

Тому операторка вирішила, що це нагода привласнити вміст: телефон Xiaomi MI 9 і два ноутбуки марок ASUS та ACER. Після цього вона склала довідку ф.20 (повернення неврученої посилки). Таким чином працівниця нанесла збиток на суму 41 146 гривень.

Про це повідомляє Єдиний реєстр судових рішень.

Звичайно, «Розетка» виявила відсутність дорогої техніки та почала службове розслідування, а згодом подала заяву в поліцію. У свою чергу «Укрпошта» також встановила факт злочину своєї співробітниці та подала на неї до суду.

Під час засідань працівниця розкаялася та повністю визнала свою провину. Рішенням Інгулецького районного суду від 31 січня 2023 року громадянку визнано винною за статтею 191 ч.1 КК України. Вона повинна сплатити штраф у розмірі 510 гривень, а також компенсувати збитки на суму 41 146 гривень, які «Укрпошта» сплатила «Розетці».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі