
В Комунальному закладі освіти “Криворізька спеціальна школа “Натхнення” Дніпропетровської обласної ради” навчаються діти, які попри особливості інтелектуального розвитку впевнено крокують до самостійного життя. Вони долають труднощі, яких у їхній долі, на жаль, було чимало. Їхня стійкість вражає. Цілеспрямованість захоплює. Жага до навчання — надихає.
Навчальна програма має свої особливості. Але головне — кожна дитина тут борець. І майбутній переможець.
Днями її відвідав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Загалом у закладі навчається 211 дітей. 60 із них — з розладом аутичного спектра. Для їхньої безпеки та безперервного навчання школа має велике просторе укриття. Під час тривог діти можуть продовжувати заняття.



Директорка закладу Наталя Шевченко показала нещодавно відремонтований харчоблок та їдальню. Кабінети психологічного розвантаження. Скалодром. Клас фізичної культури. Тут усе — для дітей і про дітей. Продумано до деталей. Щоб кожен і кожна могли проявити себе і свої здібності.








“У найближчих планах — ремонт бібліотеки. Тож приїхав не з пустими руками. Хочу, щоб біля нових стелажів завжди були охочі погортати новенькі книжки.
Щиро дякую кожному викладачеві та всьому персоналу школи. За турботу, терпіння, за чуйне серце”, – зазначив Євген Ситниченко.



новини Кривий Ріг LIFE