![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424743016_1441380799779173_6815175939193408129_n.jpg)
8 лютого спеціалістом служби у справах дітей разом зі спеціалістом Криворізького міського центру соціальних служб було обстежено 4 прийомні сім’ї, які функціонують на території Покровського району. У цих родинах на вихованні знаходиться 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Про це повідомляє служба у справах дітей виконкому Покровської районної у місті ради.
У результаті обстеження з’ясовано, що всі прийомні батьки належно виконують покладені на них обов’язки. Діти в повній мірі забезпечені одягом та взуттям відповідно до сезону, канцелярським приладдям, усі мають у користуванні гаджети для можливості здійснення навчання онлайн.
У ході спілкування з батьками та дітьми стало зрозуміло, що конфліктних ситуацій в родині не виникає, скрізь панує дружня атмосфера.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425937301_1441381673112419_4433570967389195684_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426292437_1441381876445732_5825087454513746283_n-634x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426299481_1441381926445727_9207990832317890665_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426307358_1441381889779064_7336183714752548427_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426308889_1441381826445737_7902134811943772168_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426308867_1441381783112408_2638523447482654566_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426313968_1441381939779059_2929214357336019477_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426314024_1441381909779062_2244393950787612119_n-1024x770.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426317198_1441381803112406_7516040648116498100_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426323730_1441381759779077_7942688398292372204_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426326549_1441381869779066_219652526975364843_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426600888_1441381716445748_593071880113649102_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426600943_1441381843112402_8174602887883288869_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426607140_1441381679779085_6643570842930747553_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE