Всі новини про життя міста

У Кривому Розі презентують виставку «Віра» художника Нікіти Тітова

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC презентує виставку «Віра» художника Нікіти Тітова, яка увібрала плакати із серії «Чорна серія». Виставка проходитиме у публічному просторі міста Кривий Ріг, та буде доступна до перегляду від 24 лютого 2024 року, за адресою: вул. Гагаріна 14. Проєкт триватиме до 24 березня 2024 року.

Про це повідомили у KRCC.

З народження ми починаємо вчити слова, батьки та оточення пояснюють значення кожного. Але не завжди і не всі ми можемо пропустити через себе, зрозуміти справжнє значення слова, бо приклади та пояснення можна зустріти більше у книгах чи історіях. Зараз війна, і кожне слово наповнюється змістом: болючим, страшним, великими втратами. Тепер ці слова більше не набір букв і звуків, вони наповнені життям та боротьбою багатьох людей. Людей, які стали на захист України!

Це — прості слова, але зараз ми відчуваємо дуже велику їхню цінність, тому що за ними стоять життя людей, їхній героїзм, їхні вчинки. І зараз це — не порожній звук. Тож я просто почав малювати слово за словом. Потім вже зрозумів, що вимальовується ціла серія.“, — коментує митець в інтервʼю для видання Суспільне.


Тітов виражає складні емоції, пов’язані з війною та її впливом на сучасне життя. Митець вміло перетворює слова в живі образи, що промовляють про біль, страх та відчуття втрати. Виставка “Віра” є свідченням глибоких переживань і роздумів про сенс життя під час війни. 


Довідково:
Нікіта Тітов — сучасний український художник, ілюстратор, працює у жанрі плакату. Народився в Естонському місті Йихві, але з восьми років живе в Харкові. Навчався у Харківському педагогічному інституті, на художньо-графічному факультеті. Після навчання займався живописом, з початку дотисячних багато років працював в рекламі. Співпрацює з кінофестивалями, театрами, видавництвами як ілюстратор. У 2020 році образи з плакату «Передова» були використані для памʼятної монети номіналом пʼять гривень. Потрапив до списку ТОП 100 лідерів за версією «Української правди».  Учасник багатьох українських та міжнародних виставкових проєктів. Від початку повномасштабного вторгнення живе і працює в Івано-Франківську.  


Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC — це спільнота професіоналів_лок: художниць_ків, кураторок_рів, дослідниць_ків, менеджерок_рів культури з Кривого Рогу і інших регіонів України. Нас об’єднує усвідомлення необхідності функціонування Центру Сучасної Культури в Кривому Розі і віра в те, що такий центр може з’явитися в Кривому Розі. 

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі