Всі новини про життя міста

У Кривому Розі пройшов відкритий Чемпіонат міста з вільної боротьби (фото)

9 квітня у Кривому Розі на спортивній базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 відбувся Чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження. За перемогу змагалися майже 90 спортсменів, які виборювали нагороди у 14 вагових категорій.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

На Чемпіонаті були представлені вихованці ДЮСШ №2. Розіграли 20 комплектів нагород: 14 вагових (хлопчики), 6 вагових (дівчата). За результатами Чемпіонату: І місць – 20, ІІ місць – 20, ІІІ місць – 40.

Тренер ДЮСШ №2, Петро Малиш зазначив: «Сьогодні, дійсно, чемпіонат сили та волі. Спортсмени показали майстерність володіння борцівськими прийомами, проявили характер та волю до перемоги. Для юнаків та дівчат  це дуже важливі змагання, адже діти розвиваються та хочуть показувати свої результати. Всі сьогоднішні спортсмени дуже перспективні, мають великі шанси стати чемпіонами. Це так добре, що у місті продовжують працювати багато секцій в ДЮСШ, які діти можуть відвідувати, обравши певний напрям спорту».

Довідково:

У Кривому Розі з початку року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 майстри спорту України, 40 кандидатів у майстри спорту України, 43 спортсмени Ι-го розряду, 558 спортсменів масових розрядів.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи