9 травня представник адміністрації державної установи “Криворізька виправна колонія (№80)” взяла участь у міні-ярмарку вакансій для безробітних осіб та шукачів роботи у Криворізькому міському центрі зайнятості.
Мета заходу – доукомплектування вакантних посад молодшого начальницького складу відділів охорони та нагляду і безпеки.
Про це повідомляє Пресслужба ДУ “Криворізька виправна колонія (№80)”.
Старший інспектор з виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом, капітан внутрішньої служби Тетяна Захарова детально розповіла про переваги, які надає служба, та запросила всіх бажаючих на співбесіду до відділу по роботі з персоналом.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345433390_247664874463000_1009938484582043645_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345827841_553825926923827_839215967004767685_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE