![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434153858_721028553569574_5593748171969558901_n-768x1024.jpg)
27 березня 2024 року представник адміністрації державної установи “Криворізька виправна колонія (80)” взяв участь у міні-ярмарку вакансій для безробітних громадян та шукачів роботи у Криворізькому міському центрі зайнятості з метою доукомплектування вакантних посад.
Про це повідомляє пресслужба ДУ “Криворізька виправна колонія (№80)”.
Так, наразі на роботу потрібні:
- начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи,
- молодший інспектор відділу нагляду і безпеки,
- молодший інспектор відділу охорони,
- фахівець з цивільного захисту.
Начальник відділу по роботі з персоналом, майор внутрішньої служби Вадим Червоний детально розповів про переваги, які надає служба, та запросив всіх бажаючих на співбесіду до відділу по роботі з персоналом.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434387054_721028540236242_683999780077103514_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE