![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422565277_17991372158602822_5593499516868859382_n-1024x1024.jpg)
Компанія «Рудомайн» стала фінансовим партнером захопливого проєкту Stem & School Day для школярів.
Зазначений освітній задум сприяє популяризації природничих наук, створюючи захоплююче освітнє середовище. Усі досліди – це реальні приклади з виробництва та повсякденного життя, дозволяють учням та ученицям експериментувати в лабораторних умовах і заохочують їх цікавість до науки та технологій.
Про це повідомляє пресслужба «Рудомайну».
Учасниками проєкту стали:
Криворізький ліцей № 24;
Криворізький ліцей № 81;
Криворізький ліцей № 129;
Реалізувати проєкт удалося завдяки Державному університету економіки та технологій в партнерстві з Аalto University (Фінляндія), за підтримки виконкому Довгинцівської районної у місті ради.
новини Кривий Ріг LIFE