![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427834484_713087011003704_6159356954104087399_n-1024x683.jpg)
Сьогодні, 13 лютого, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Володимира Великого міста.
Як з’ясувалось, сталося зіткнення вантажного автомобіля Iveco та легкового автомобіля «ВАЗ-2106». Водія та пасажирку легковика затисло в салоні, повідомили у Головному управлінні ДСНС України в області.
Назвичайники деблокували чоловіка, 1978 року народження, та дівчину, 2009 року народження, з пошкодженого автомобіля та передали їх медичним працівникам для подальшої госпіталізації.
Також, до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, медиками було шпиталізовано ще одну травмовану пасажирку автомобіля «ВАЗ-2106» – жінку 1986 року народження.
До робіт було залучено 10 рятувальників та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
новини Кривий Ріг LIFE