![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436209848_475116011518408_3243636486502394670_n-1024x683.jpg)
Вкрай важливо навчити дорослих та дітей, як уникати небезпек та правильно діяти у різних небезпечних ситуаціях. Активну допомогу в проведенні відповідної роботи як освітянам, так і місцевим мешканцям надають представники Служби порятунку «101».
Про це повідомляє пресслужба Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Так, 14 травня рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників підприємств та освітян Кривого Рогу з приводу дотримання правил безпеки під час виявлення підозрілих предметів.
Присутніх навчали основам цивільного захисту, у тому числі діям у разі загрози та виникненні надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Така робота надзвичайників дуже важлива і проводиться на постійній основі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441546828_475116004851742_5600440037935612018_n-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441890262_475116008185075_4575857530045714227_n-1024x683.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE