![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429660916_412824011133888_6845586417535979967_n-768x1024.jpg)
29 лютого вночі в одній із квартир на території Тернівського району міста сталася сварка, а потім убивство. Як з’ясували поліцейські, під час сварки жінка завдала 35-річному чоловіку два ножових поранення у живіт. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.
Про це повідомляє пресслужба КРУП.
Обставини злочину встановили співробітники відділення поліції № 5 Криворізького районного управління поліції. До розслідування залучили службового собаку – німецьку вівчарку Берту.
Правоохоронці затримали нападницю в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. З місця злочину вилучили знаряддя злочину – кухонний ніж.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429779272_412824017800554_4778031510760433047_n-1024x768.jpg)
Слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснює Криворізька північна окружна прокуратура.
новини Кривий Ріг LIFE