18 квітня спеціалістами служби у справах дітей було організовано та проведено засідання міждисциплінарної команди.
У ході зібрання розглядали 8 питань щодо дітей, батьки яких ухиляються від належного виховання і лікування дітей, контролю за їх навчанням, зловживають спиртними напоями та не створили належних умов для проживання та виховання.
Про це повідомляє Служба у справах дітей Покровської районної у місті ради.
Після обстеження умов проживання, чиновники зробили висновки, що діти мешкають у скрутних умовах, тому залишають місце постійного проживання. Така категорія населення потребує соціального захисту.
Із батьками та дітьми були проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди, під час яких батьки попереджені про адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність за ухилення від виховання дітей.
Батькам надано рекомендації щодо подолання складних життєвих обставин та покращення ситуації в родині.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437558405_7868449889873629_5226010164687984408_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437678971_7868449876540297_3194786680120041200_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438082307_7868449886540296_1178543709112067569_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438101068_7868450563206895_4117346738987796217_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE