![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432249254_2395364844001584_1516658880272474570_n-785x1024.jpg)
Про початок масштабної роботи в місті стосовно безпритульних тварин сповістила Директорка Благодійного фонду «Розвиток міста» Марія Кулиняк.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432136642_2395364817334920_1214117648646491894_n-769x1024.jpg)
Далі текст авторки без змін:
Дорогі друзі!
Сьогодні наш Благодійний фонд Розвиток міста , разом з КП “Центр поводження з тваринами” КМР , в рамках підписаного меморандуму про співпрацю, запускає новий масштабний та доволі довготривалий проект, який стосується безпритульних тварин на вулицях міста. Він буде містити і локальне вирішення, таке, як масова стерилізація, так і вирішення проблеми там, де вона бере свій початок, а саме – законодавство.
Окрім цього містить виховні заходи для дітей в закладах освіти, інформування для дорослих та усунення причини безпритульності. Про всі кроки та етапи ми будемо інформувати на сторінці проекту. Нам потрібні всі, кому це питання відкликається в серці, кожен зможе допомогти і зробити свій внесок в нашу перемогу над безпритульністю.
Долучайтесь до сторінки проекту, діліться з друзями.
Я вірю в силу об’єднаних однією метою людей!”.
Сторінка у Фейсбуці – тут.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432223856_2395367007334701_5733366881757639855_n-658x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE