![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432778377_1002076227953242_1245348592195432207_n-1024x768.jpg)
Для вшанування пам’яті наших Героїв, які загинули, захищаючи Батьківщину під час російсько-української війни, Рада оборони створює «Книгу пам’яті».
Книга складатиметься із декількох томів. Перший том буде присвячений загиблим в 2014-2021 роках в ході АТО/ООС. Наступні томи – під час повномасштабної агресії.
Збір матеріалів для І тому триватиме до 1 травня.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432941157_1002076251286573_5155200014611047654_n-1024x768.jpg)
Збором та систематизацією матеріалів займається робоча група з наукових співробітників Міського історико-краєзнавчого музею, філологів, волонтерів та за підтримки ГО «Набат Кривбас».
У книзі будуть представлені не лише біографічні дані та фото, а також спогади рідних, друзів та побратимів.
-Через цю кляту війну гинуть найкращі сини й доньки української землі. І наш обов’язок – не тільки пам’ятати, а й прославляти життя та військові подвиги Героїв-Янголів, – заявляють у Раді оборони міста.
Прохання до родин загиблих надати інформацію для видання «Книги памʼяті» загиблих Героїв Кривого Рогу, хто ще не надав: пл. Визволення, 2 ГО «Набат Кривбас» 0980408404, 0675454527 або на електронну пошту knyha.pamiati.kr@gmail.com.
Примірники цих книг будуть передані у всі бібліотеки, навчальні заклади міста та родинам. Вони слугуватимуть збереженню пам’яті і будуть виховувати молодь на прикладі життя та подвигу загиблих Героїв-криворіжців.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432791243_1002076307953234_188799628411159976_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432874399_1002076284619903_3509472398907720888_n-1024x877.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433134496_1002076261286572_4459711005921897444_n-963x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/433449115_1002076297953235_666358315473362972_n-1024x1018.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE