![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1024x683.webp)
Удень 17 січня на одному із будинків по вулиці Героїв АТО у Кривому Розі перехожі побачили дитину, яка знаходилася на 2-му поверсі біля балкону. Хлопчик ледь тримався за кріплення й не міг самостійно зрушити з місця.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-2.jpg-2.jpg)
На допомогу бешкетнику було викликано рятувальників, які за допомогою висувної драбини спустили дитину на землю та передали працівникам екстреної медичної допомоги. На щастя, все обійшлося без жертв.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1-1024x683.webp)
Далі до справи взялася поліція, яка з’ясувала, що школяр 2012 року народження проживає з матір’ю. Жінка ніде офіційно не працює, але й вихованням сина особливо не займається. Матеріали про адміністративне правопорушення з боку громадянки передали до суду.
30 січня 2024 року суддя Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Ніколенко Д.М., розглянувши цю справу, постановила визнати жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП, та наклала адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Також підсудна повинна сплатити до спеціального фонду Державного бюджету України судовий збір у розмірі 605 грн. 60 коп.
Примітним залишився той факт, що в зал судового засідання обвинувачена не з’явилася і пояснень своєї відсутності не надала. Проте це ніяк не звільняє її від встановленої судом відповідальності за порушення ст. 150 Сімейного кодексу України.
новини Кривий Ріг LIFE