test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі суд розбирав ДТП і «лайтово» покарав винуватця

Аварія сталася 10 травня близько 14:20 по вулиці Каспійській. На проїзній частині опинилися «Шевролет Авео» та «Хюндай Акцент» із пошкодженими корпусами.

На місце дорожньо-транспортної пригоди прибула патрульна поліція, яка задокументувала всі обставини автопригоди, а також залучила до справи очевидця. 5 липня справа розглядалася у Саксаганському районному суді.

Обидва водії пояснювали свою позицію та захищали себе. Так, керманич «Шевролет» у судовому засіданні винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, не визнав, суду пояснив, що їхав по вулиці Каспійській по автодорозі з однією стороною руху в кожному напрямку та робив поворот ліворуч, включивши відповідний покажчик повороту, швидкість руху перед початком маневру повороту була незначною близько 40-50 км на годину. У цей час його наздогнав автомобіль «Хюндай Акцент» та здійснив із ним зіткнення, від удару автомобіль розвернуло поперек дороги.

У свою чергу потерпілий водій «Хюндаю» наполягав, що попереду нього в крайньому лівому положенні їхав автомобіль «Шевролет Авео» і потім без показника повороту почав маневр повороту ліворуч, тому він не встиг зреагувати та в`їхав в праву бокову частину автомобіля своєю лівою передньою частиною. Таким чином,  винним,  вважає саме водія автомобіля «Шевролет».

Також у суді виступив і свідок аварії, який чітко зазначив, що бачив момент зіткнення, під час якого водій автомобіля «Хюндай Акцент» наздогнав та зіткнувся з автомобілем «Шевролет Авео». Під час здійснення маневру повороту свідок бачив увімкнений покажчик повороту на автомобілі «Шевролет». А щодо водія «Хюндаю», то після зіткнення поводився зухвало, тривалий час не виходив зі свого автомобіля, розмовляв по телефону.

Суддя Саксагансткого районного суду винуватим у  ДТП все ж визнав водія «Шевролет Авео», і за  скоєне адміністративне правопорушення, передбачене ст.124КУпАП наклав на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень 00 копійок. Також він повинен сплатити і судовий збір.

Доводи водія «Шевролет», що в діях потерпілого водія автомобіля «Хюндай Акцент» також наявні порушення ПДР України, так як останній не витримав безпечну дистанцію між автомобілями, які рухались в попутному напрямку, вчасно не зреагував на зміну дорожньої обстановки, не зменшив швидкості руху, аж до зупинки транспортного засобу, що стало підставою для настання ДТП, не є предметом розгляду даного провадження та можуть бути предметом розгляду в порядку цивільного судочинства, – заявив суддя.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи