asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі суд зобов’язав батька сплачувати сину за навчання в Польщі

Наразі юний криворіжець живе з матір’ю й навчається у Польщі. У жовтні 2023 року 18-річний хлопець став студентом денної форми Академії фінансів і бізнесу Вістула. Здобування освіти є платним і складає 1 450 євро за рік.

Навчальний заклад знаходиться у Варшаві, а це означає, що студенту потрібно винаймати житло, бо гуртожиток не передбачений. Отримання диплому заплановано на 2026 рік.

З цих причин мати хлопця звернулася до суду, щоб залучити біологічного й юридичного батька до матеріальної допомоги на сина на період навчання.

Також позивачка зазначила, що відповідач по справі повинен сплатити судовий збір і витрати на адвокатські послуги та оформлення документів.

Прикметно, але на засідання суду обидві сторони не з’явилися, тому рішення 1 липня 2024 року суддя Тернівського районного суду міста Кривого Рогу приймав без учасників процесу. Незважаючи на це, усі вимоги позивачки були задоволені.

Чоловік повинен сплачувати аліменти на утримання чина, у зв`язку із продовженням навчання, в розмірі 1/4 частки заробітку (доходу) платника аліментів щомісячно, починаючи з 30 квітня 2024 року до закінчення навчання, але не пізніше ніж до досягнення 23-х років, сплатити судовий збір в розмірі 12 11 гривень 20 копійок та за юридичний супровід позовної заяви 2 320 гривень.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі