test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі триває модернізація муніципального електротранспорту (фото)

На маршрути міста після ремонту вийшли 3 оновлених тролейбуси та капітально відремонтований трамвай.
У рамках муніципальної програми розвитку пасажирського комунального транспорту у 2023 році буде відремонтовано 12 тролейбусів та 3 трамваї, а також придбано 10 сучасних комфортабельних, зручних для пасажирів з обмеженими можливостями, автобусів.
«Комунальний електротранспорт завжди користувався попитом у містян, а після введення безкоштовного проїзду ще більше людей надають перевагу поїздкам саме у міських трамваях, тролейбусах та автобусах. Незважаючи на складні умови воєнного стану, ми модернізуємо рухомий склад електротранспорту. Сьогодні на лінію виходять 3 оновлених тролейбуси та капітально відремонтований трамвай. Така робота, коли силами підприємства робиться, фактично, новий трамвай чи тролейбус – дуже важлива. Фахівці «Швидкісного трамваю» та «Міського тролейбусу» створюють, практично, нові машини. Пасажирам буде приємно зайти до світлого та зручного салону, та й для водія умови роботи теж стали кращими. Вдячний всім фахівцям за проведену роботу, яку будемо продовжувати далі. Також, поповнюємо наш автобусний автопарк. У цьому році до 27 придбаних у попередні роки автобусів на маршрути вийдуть ще 10 нових», – зазначив мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.
В процесі ремонту в тролейбусах:

  • замінили скло, обшивку кузова та салону, покриття підлоги;
  • зробили якісну перетяжку сидінь як пасажирів, так і водія;
  • провели заміну дверей, проводки та зовнішнього освітлення кабіни водія та салону – з заміною світильників на комплекти Led-освітлення;
  • виконали заміну приладів системи опалення та звукового сигналу;
  • здійснили ревізію електронної системи керування;
  • пофарбували, тролейбуси як ззовні, так і з середини.
    В оновленому трамваї фахівці «Швидкісного трамвая» замінили несучі металеві конструкції кузова, віконні та дверні стійки, зовнішню металеву обшивку. Повністю замінена на нову електропроводка, проведено внутрішнє оздоблення кабіни водія та салону. Для пасажирів встановили більш сучасні та зручні сидіння, USB зарядні пристрої, оновлено система опалення. Сходи салону виготовлені з нержавіючої сталі, що збільшить їх строк служби. Встановлені нові, з алюмінієвого профілю, пасажирські двері, які мають сучасний дизайн та обладнані безшумним приводом. Також, салон та кабіна водія обладнані новими енергозберігаючими світильниками.
    «Новий трамвай буде працювати на маршрутах міста. Крім того, у цьому році, за рахунок коштів міського бюджету, плануємо виконати капітально-відновлювальний ремонт ще двох трамвайних вагонів із заміною системи управління на електронну, що надасть можливість зменшити витрати електроенергії на тягу до 40%», – підкреслив Руслан Божко, директор КП «Швидкісний трамвай».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини