test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня

У Кривому Розі 1 вересня планують відкрити 100 шкіл. У центрі уваги – дотримання всіх правил безпеки та підготовка укриттів.

Про це повідомили у міському відділі преси та інформації.

За ініціативи Департаменту освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників разом із Криворізьким державним педагогічним університетом у Кривому Розі пройшли наукові зустрічі для освітян «Наука об’єднує».

Майже 500 криворізьких педагогів, а це: заступники директорів, учителі, практичні психологи та соціальні педагоги, логопеди, керівники гуртків криворізьких шкіл та закладів позашкільної освіти взяли участь у роботі наукових лабораторій на базі педагогічного університету. Кожен учасник заходу мав змогу відвідати 2 наукові лабораторії.

«Сьогодні вкрай важливо формувати у школярів уміння та знання, необхідні для успішної самореалізації у різних сферах діяльності. Тому, міська влада робить все від неї залежне, щоб підняти рівень викладання у школах, щоб діти отримували якісніші знання. У тому числі, пов’язуємо дві ланки – школи та вищі навчальні заклади. Наприклад, заняття учнів з фізики, хімії, біології, астрономії, робототехніки та інших предметів будуть проходити в лабораторіях вишів, а викладачі вищих навчальних закладів у школах викладатимуть профільні предмети. Я відвідав локації, поспілкувався з педагогами і переконався, що нашим дітям дуже пощастило. Криворізькі освітяни – найкращі!», – зазначив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Також, місто продовжує активно співпрацювати з провідними містами Німеччини, Фінляндії, Південної Кореї, Польщі, Франції. Зокрема, це стосується розвитку освіти, створення комфортних умов для криворізької молоді для отримання якісних знань, а відповідно, і упевненості у власному майбутньому.

Викладачі Криворізького державного педагогічного університету підготували для освітян 34 цікаві локації на різну тематику. Серед яких: практичні кейси з геометричного конструювання, логопедичні студії, секрети ефективного навчання основ програмування онлайн, роль гаджетів у реалізації природничо-дослідницької діяльності майбутніх вчителів початкової школи, лайфхаки завзятого туриста, тощо.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини