asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі триває робота та надання допомоги людям на місці ракетного удару

У місті риває робота та надання допомоги людям на місці удару ворожої ракети по приватному сектору 14 січня.

Про це повідомили у Військовій адміністрації Кривого Рогу.

Задіяні всі необхідні комунальні служби. На вечір, 16 січня, всі житлові будинки підключені до газу та водопостачання. Також на 100% відновлено електропостачання, у тому числі вуличне.

Прийнято 84 заяві від людей, чиї будинки та квартири постраждали від удару, на матеріальну допомогу з міського бюджету. Вона призначатиметься на підставі актів обстеження, сума залежатиме від завданих збитків у кожному конкретному випадку.

Також вчора працював “Мобільний офіс” Центру “Віза”: допомагали оформляти людям заявки через “Дію” на державну допомогу. Усього допомогли оформити заявки 50-ти сім’ям криворіжців. Також прийнято рішення, що офіс продовжить свою роботу і 17 січня з 9:00 до 15:00. Він працюватиме за адресою: Гімназія-ліцей №129, вул. Гімназична (колишня Пензенська), 39.

“Продовжуємо надавати допомогу будматеріалами з резервного фонду міста родинам, чиї будинки постраждали. Вже надано 400 листів шиферу, майже 2000 квадратних метрів плівки, більше ніж 250 квадратних метрів скла. При цьому організовані бригади по різанню скла, тобто воно видається людям одразу за потрібними їм розмірами. Надається допомога й іншими будматеріалами. Також комунальними службами організовано вивезення уламків та прибирання території”, йде мова у повідомленні ВА.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі