Всі новини про життя міста

У Кривому Розі укриття на площі Визволення перетворюється на прихисток для безхатченків

В Україні продовжується війна. Щохвилини у місто може прилетіти ворожа ракета. Тому влада Кривого Рогу почала встановлювати у найбільш багатолюдних місцях мобільні укритт. Працювати вони повинні цілодобово, аби у випадку небезпеки там завжди могли сховатися люди.

Першою така споруда з’явилася на площі Визволення. Але як повідомляє Інформатор, не минуло й місяця, як вона стала брудним та захаращеним прихистком для безхатченків. Зараз нормальній людині туди навіть зайти гидко від сильного смороду. І це у холодну пору року. Що стане навесні та влітку, краще собі не уявляти.

Що ж робити? Залишати у кожному укритті охорону нереально, адже їх кількість буде зростати. А користуватися, навіть під час небезпеки, ось такою спорудою наважиться далеко не кожний.

Слід відзначити, що у Кривому Розі на вулиці Сеченова є будинок нічного перебування, де підтримують людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Там тепло, можна помитися й переночувати, допомагають з їжею та одягом. Але правила досить суворі – ніякого алкоголю, цигарок та наркотиків. Тому люди, які обрали собі “вільне життя” віддають перевагу ось таким спорудам, не думаючи про те, щоби залишати їх чистими.

Джерело: Інформатор

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі