Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відбудеться фестиваль міської культури «КривБаз»

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC запрошує на фестиваль міської культури «КривБаз», який відбудеться 13-14 квітня, з 12:00 до 19:00 за адресою вул. Костенко, 37, Кривий Ріг (Grey Club House).

Вхід за донат від 100 грн. Гроші збираємо на для захисників України.

«КривБаз» – фестиваль про сучасний міський спосіб життя, дозвілля, мистецтво, розваги. Запрошуємо приєднатись з родиною, друзями або колегами, щоб разом насолодитись атмосферою «культурного базару». Ми підготували для вас безліч розваг від майстер-класів для дітей та дорослих, до лекторію з професіоналами_ками сфери культури, мистецтва та саморозвитку.

«КривБаз» – це місце, де можна відчути себе частиною чогось більшого, надихнутись, знайти  друзів, відкрити для себе нові хобі.

Що на вас чекає?

Локальні та всеукраїнські бренди;
Відбір найяскравіших представників українського креативного бізнесу, від стартапів до визнаних брендів. Можливість для відвідувачів познайомитися з унікальними ідеями та придбати ексклюзивні товари. Бренди, які беруть участь: Overall, Щось Цікаве, The Spiceroom, Liza Horban, Lesia, магазин вина від Gastro 15 Cafe та інші.


– Смачні напої та їжа;
Представлення кращих прикладів авторських страв від #SHABU та The Cookies by I Feel.

– Pop-up виставка Українських та Криворізьких митців та мисткинь;
Тимчасова експозиція, яка надасть вам унікальну можливість придбати твори сучасного мистецтва у власну колекцію. Художники та художниці, що беруть участь: Катерина Бондарець, Сергій Дєдушев, Ех Настя, Єгор Грибович, Ельміра Шемседінова та Ксенія Костянець.

Лекторій з експертами та експертками культури, мистецтва, моди, психології  та інших сфер.
Серія освітніх заходів, майстер-класів для дітей та дорослих від провідних експертів_ток у сфері мистецтва та культури. Окремим блоком відбудеться серія мотиваційних лекцій. А також чайна церемонія, майстер-клас для дітей,  drink and draw. Партнер лекторію благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні». Лектори та лекторки: Влада Недак, Володимир Нечипорук, Костянтин Дорошенко,  Катерина Овчаренко, Лілія Манченко, Юлія Білова та Тетяна Максак. Реєстрація на лекційну програму обовʼязкова: https://forms.gle/fARYP6kwxN14nex39

Сергій Стаховський проведе винну дегустацію, а їжею забезпечить Gastro 15 Cafe. Вартість участі 1500 грн. Кількість місць обмежено, а зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/yZJiRvsqdfYRf57L6

Також, протягом двох днів фестивалю у всіх відвідувачів буде можливість отримати фотопортрет від відомого українського фотографа Олексія Проценко за добровільний донат.


– Open Pitching Event, події, на якій 4 креативних бізнеси Кривого Рогу матимуть змогу отримати безповоротну інвестицію в $ 1 000! Подія відбуватиметься за підтримки Посольства США та Благодійного Фонду «Жіночі можливості в Україні».


Можливість  обміну контактами та презентації проєктів інвесторам та меценатам.

Фестиваль міської культури «КривБаз» – це підтримка та розвиток креативного підприємництва через створення унікального простору для обміну ідеями, представлення інноваційних продуктів та сприяння культурному обміну.

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC – громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру – розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.

«Жіночі можливості в Україні» – благодійний фонд, що підтримує жінок, які починають життя заново й релокують або створюють з нуля власний бізнес, організовує навчання для жінок і впроваджує гуманітарні проєкти. Місія фонду – сприяння економічній незалежності жінок.


Grey Club House – ультрасучасний житловий комплекс в самому центрі Кривого Рогу.

Лекторій підготовлено командою Криворізького Центру Сучасної Культури / KRCC  за підтримки посольства США в Україні та Благодійного Фонду «Жіночі можливості в Україні».

В рамках лекторію відбудеться серія освітніх заходів, майстер-класів для дітей та дорослих від провідних експертів_ток у сфері мистецтва та культури. Окремим блоком відбудеться серія мотиваційних лекцій. А також чайна церемонія, майстер-клас для дітей, drink and draw.

13-14 квітня

?12:00 до 19:00

вул. Костенко, 37, Кривий Ріг (Grey Club House)

Реєстрація на лекторій: https://forms.gle/sNwQehjWTfzxeAWJ813 квітня

12:00 – 13:00
Лекція Влади Недак
«Жінка та сучасний світ. Відверта лекція-розмова з лайфхаками і гумором»
Мотиваційний блок

Влада Недак – директорка всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проєкт Кешер в Україні» та благодійного фонду «Жіночі можливості». Вже понад 20 років Влада згуртовує поруч із собою активних жінок в Україні, підтримує українок, які починають життя наново й релокують або створюють з нуля власний бізнес.


13:30 – 14:30
Лекція Тетяни Максак
«Мандрівка чаю від Китаю до України»
Культурний блок

Аналізуючи сучасний стан чайної культури в Україні, лекторка звернеться до таких аспектів, як популярність різних видів чаю, зміни у споживчих звичках, роль чаю у сучасному гастрономічному та соціальному контексті, що дасть вам можливість зрозуміти, як чай продовжує впливати на наше повсякденне життя та культуру.


Тетяна Максак – майстриня тілесних практик з понад 10 річним досвідом, використовує симбіоз різних шкіл йоги (цігун та біо динаміки). Вивчає чайну культуру понад 20 років, а останні 5 років викладає та проводить чайні медитації. Тетяна допомагає досягти внутрішньої гармонії та повернути собі емоційний баланс через чай.


15:00 – 16:00
Лекція Лілії Манченко

«Страх помилки. Культурне та освітнє підґрунтя»
Мотиваційний блок

Лекція пропонує глибше розібратися у феномені тривожного відчуття, яке супроводжує людей у навчанні, роботі та творчості. Під час цієї лекції ви розглянете корені цього явища, його вплив на продуктивність та мотивацію, а також спробуєте з’ясувати, чи може воно бути залежним від культурних та освітніх умов. Через аналіз наукових досліджень відстежите зв’язок між страхом помилки і оточенням, і обговорите можливі шляхи подолання цього тривожного відчуття. Ця лекція буде корисною для тих, хто бажає краще зрозуміти себе та внутрішні механізми, а також для фахівців_чинь у сферах освіти, психології та культурології, які прагнуть розширити свої знання про взаємозв’язок між культурним середовищем і психологічними процесами.

Лілія Манченко – учасниця і модераторка наукових і освітніх конференцій, виступає з просвітницькими й науково-популярними лекціями у тому числі є постійною лекторкою науково-популярного лекторію ScienceKids Харків. Викладачка ХНУ ім. Каразіна.


16:00 – 18:00
Чайна церемонія з Тетяною Максак

Вартість участі 350 грн
Культурний блок


Під час чайної церемонії ви дізнаєтесь секрети приготування та споживання чаю з різних куточків світу, дізнаєтесь про особливості чайної традицій, методи та тонкощі заварювання чаю й звісно спробуєте на смак.

Тетяна Максак – майстриня тілесних практик з понад 10 річним досвідом, використовує симбіоз різних шкіл йоги (цігун та біо динаміки). Вивчає чайну культуру понад 20 років, а останні 5 років викладає та проводить чайні медитації. Тетяна допомагає досягти внутрішньої гармонії та повернути собі емоційний баланс через чай.


14 квітня

12:00 – 15:00
Open Pitching Event

Мотиваційний блок

Другий та фінальний етап Open Pitching Event відібрані фіналісти_ки захищатимуть свої проєкти перед незалежною експертною комісією. 4 переможці отримають по $1000. Проєкт підтримано посольством США в Україні та БФ «Жіночі Можливості в Україні».


14:00 – 16:30
Майстер-клас для дітей від 8 років, Юлія Білова

Культурний блок

Юлія Білова – художниця, арттерапевтка та викладачка для дітей та дорослих, має авторський курс Творити пРОСТо, організаторка жіночих артзустрічей у Кривому Розі. Юлія проведе майстер-клас з малюнку пастеллю по тканині, а в результаті ви отримаєте заголовки для майбутнього шопера. Матеріалами забезпечимо!


14:00 – 15:00
Лекція Катерини Овчаренко

«Шістдесятники та Кривий Ріг: перетин культурних ліній»
Культурний блок

Кривий Ріг не тільки індустріальне місто, адже має свій вплив на розвиток української культури, зокрема, у контексті руху шістдесятників. Розберемо діяльність криворізьких представників шістдесятництва, та прослідкуємо, як Кривий Ріг ставав джерелом їхнього натхнення.

Катерина Овчаренко – співзасновниця інформаційної інстаграм-сторінки «Невтомне», про культуру та історію Кривого Рогу.


15:30 – 16:30
Лекція Володимира Нечипорука
, «Екскурсія за лаштунки Українського тижня моди»
Культурний блок

Володимир Нечипорук –  генеральний продюсер UkrainianFashionWeek та волонтер.
Корисні посилання:


17:00 – 18:00
Лекція Костянтина Дорошенка

«Мистецтво під бомбами» та презентація  книги «За київським часом»
Культурний блок


Костянтин Дорошенко – український арткритик, публіцист, колумніст, куратор сучасного мистецтва, медіаменеджер, радіоведучий. Відомий за культурною та соціальною журналістикою, опублікованою у виданнях України, Австралії, Азербайджану, Італії та ін.; як радіоведучий Радіо Вісті, колумніст «Суспільне: Культура», організатор резонансних мистецьких проєктів, запрошений куратор Дослідницької платформи ПінчукАртЦентру (з 2019), автор книг.

«За Київським часом» – книжка есеїв про мистецтво й культуру від куратора й мистецького критика Костянтина Дорошенка. У виданні зібрано тексти за майже 30 роки діяльності автора і найраніший есей датується 1995 роком.


18:00 – 19:30
Drink and Draw, Юлія Білова

Вартість участі 200 грн
Культурний блок


“Drink and Draw” – це не просто вечір мистецтва, але й унікальний досвід, де ви створюєте власні артшедеври, насолоджуючись вином. Ця подія поєднує арттерапію з приємним спілкуванням. Запрошуємо вас зануритися у світ мистецтва і спілкування, де кожен мазок пензля і кожен ковток вина розкривають нові горизонти творчості. Кількість місць обмежена.Юлія Білова – художниця, арттерапевтка та викладачка для дітей та дорослих, має авторський курс Творити пРОСТо, організаторка жіночих артзустрічей у Кривому Розі. 

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини