test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відкрилася фотовиставка «Вписані в історію. Зруйновані війною»

Мета експозиції – показати усій Україні зруйновану росіянами культурну спадщину Маріуполя.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.
 
Протягом двох тижнів у фойє Палацу культури «Центральний» будуть демонструватися світлини маріупольського фотографа Євгена Сосновського. На фото представлені історичні та культурні об’єкти Маріуполя, які за час повномасштабного вторгнення рф були зруйновані або пошкоджені. Виставка «мандрує» містами України.
 
У Кривому Розі фотовиставка працюватиме щодня до 4 березня з 11.00 до 18.00 у фойє другого поверху ПК «Центральний.
 
З початку війни Кривий Ріг став другою домівкою для понад 80 тисяч вимушених переселенців, в тому числі, й маріупольців. Маріуполь – місто, яке з найперших днів було охоплено вогнем. Одним із найжахливіших моментів війни стало криваве бомбардування Маріупольського театру, в якому ховалися від обстрілу мирні жителі.

Виставка – символ незламності Маріуполя та його мешканців. На ній представлені 34 полотна. Це – об’єкти історії, архітектури, монументального мистецтва, які були зроблені у мирні часи, до початку війни. Фотографії й картини відтворюють вражаючі образи війни й непереможний дух українців.


 
Також, до другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, в 9 Палацах культури міста відкрито патріотичну Арт–інсталяцію «Пам’ятаємо! Вистоїмо! Переможемо!», яка об’єднана однією темою «Кривий Ріг – Місто-фортеця». Головна мета Арт-інсталяції – виховання патріотизму та національної свідомості, підтримка морально-психологічного стану мешканців, увічнення пам’яті подій, через які пройшов Кривий Ріг.


 
Довідково: У серпні 2022 року у приміщенні художньої школи №1 відкрився Центр переселенців «ЯМаріуполь – Кривий Ріг». З першого дня його відкриття усі заклади культури Кривого Рогу активно долучилися до організації дозвілля маріупольців. Працівники закладів культури постійно проводять ігрові, розвиваючі програми, лекторії, книжкові виставки та інші культурні заходи. Міські бібліотеки передали до Центру цікаві книги українських авторів. Організовано майданчик для обміну книг буккросинг та розмовний клуб «Спілкуймося українською!». Крім того, Палаци культури постійно проводять для маріупольців цікаві майстер-класи з різних видів мистецтва та концертні програми.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи