Триває війна з рашистами. І в цих боях гинуть українські захисники та захисниці.
Виникла нагальна потреба в облаштуванні нового Сектору почесних поховань – для загиблих Героїв.
Цей сектор облаштовують на кладовищі «Центральне».
Криворізький мер Юрій Вілкул провів з цього питання виїзну нараду та ознайомився з відповідними проектними документами.
На засіданні мерії Кривого Рогу ухвалено рішення про виділення з міського бюджету коштів на розробку проєктно-кошторисної документації для будівництва меморіального комплексу на секторі Почесних поховань та реконструкції Алеї Слави на кладовище «Центральне».
Мерією заплановано розробити проєкти з благоустрою території Почесних поховань, спорудження надгробків на місцях Почесних поховань військових, ритуальної будівлі та інших необхідні споруди для організації Почесних поховань загиблих.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342203521_598526122203614_2716230219265775143_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342174932_549680150630089_4423451273059404145_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342659222_1411405359684488_3245920087222697004_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342670600_173437332263188_1256154374792984928_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE