asd

Всі новини про життя міста

у Кривому Розі відкриють унікальний Мультифункціональний центр

Це – спільний проєкт міста та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої інформації.

Сучасний мультифункціональний центр працюватиме на базі гімназії №14 Саксаганського району. Наразі, ведеться ремонт приміщень.

Днями тут провели нараду з питання ходу проведення ремонтних робіт за участю представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), які презентували майбутню локацію.

«Мультифункціональний центр буде унікальний. На одній локаці, буде зібрано основні сервіси та проєкти ЮНІСЕФ. Завдяки поєднанню кількох проєктів, таких як «Дитяча точка Спільно», «Цифровий освітній центр», «НУМО» ми об’єднаємо в одному місці аудиторію дітей віком від 5 до 18 років. Крім того, вперше у Кривому Розі буде представлений новий проєкт – мультимедійна кімната для записів відеоуроків та подкастів. Також, буде розміщене спеціальне місце для батьків – коворкінг, де не тільки батьки, а й бабусі, очікуючи дітей, зможуть зайнятися саморозвитком або поспілкуватися», – зазначив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Мультифункціональний центр від ЮНІСЕФ буде розташований на першому поверсі та охоплюватиме роботу по багатьох напрямкам. На локації «Дитяча точка. Спільно» проходитимуть розвивальні заняття, активні ігри, надаватиметься гуманітарна допомога для дітей та психологічна підтримка.

У Центрі працюватиме медіа-студія з оснащенням сучасної youtube-студії для створення контенту. Робота цифрового освітнього центру буде спрямована на цифрову сучасну освіту. Комп’ютери та периферійні пристрої будуть оснащені сучасним програмним забезпеченням для опановування навчальних програм, курсів та ігрових платформ. Заняття проходитимуть за допомогою інтерактивних дошок. Для проведення занять з маленькими відвідувачами функціонуватиме зона раннього розвитку. Процес розвитку для найменших відвідувачів проходитиме цікаво та в ігровій формі, за допомогою спеціальних меблів. Це – парти та стільці з регулюванням висоти, магнітно-маркерна дошка, інформативна стіна природознавства, платформа розвитку для дошкільнят НУМО, стіна для малювання крейдою. Крім того, у Центрі буде кабінет психолога, кімната матері та дитини.

«Ми раді бути частиною цієї важливої ініціативи у Кривому Розі, яка об’єднує зусилля місцевої влади та ЮНІСЕФ для підтримки дітей у цей складний час. Майбутній мультифункціональний центр стане осередком інновацій та підтримки, надаючи безпечний простір, де кожна дитина зможе розвивати свої таланти та навички. Використовуючи глобальний досвід та кращі практики ЮНІСЕФ у створенні таких об’єктів, ми реалізуємо заходи соціально-психологічної підтримки та освітні програми для підтримки добробуту дітей в Україні. Ми вдячні за можливість співпрацювати та робити реальні зміни тут, у Кривому Розі, у цей надзвичайно складний період»,- заявив Кенан Маді, керівник гуманітарних програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Довідково:

ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Організація працює у понад 190 країнах світу. Кривий Ріг тісно співпрацює з ЮНІСЕФ. За підтримки організації відкриваються дитячі центри, яких у місті відкрито вже – 8.

Загалом, за підтримки міжнародних партнерів у Кривому Розі створено 27 центрів з подолання освітніх втрат, 5 Центрів соціально-психологічної допомоги, які розташовані у закладах освіти та культури.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи