asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відновлюють заняття в очному режимі в закладах позашкільної освіти

12 січня буде відновлено освітній процес в очному режимі в закладах позашкільної освіти для тих дітей, чиї батьки дали згоду на навчання в офлайн-режимі.

Про це повідомили у Військовій адміністрації міста.

Позашкільна освіта це: Дитячо-юнацькі спортивні школи, Центри дитячої та юнацької творчості, Центри туризму та краєзнавства, Станції юних техніків і натуралістів, Клуби юних моряків і авіаторів. Також в офлайн режимі розпочнуть працювати мистецькі, музичні та художні школи, а також творчі колективи в Палацах культури.

При цьому в звичайних школах – гімназіях та ліцеях, навчання поки що буде виключно в онлайн-режимі. Дитячі садочки, в абсолютній більшості яких, на жаль, взагалі немає навіть найпростіших укриттів, також поки не будуть працювати.

Офлайн-навчання в закладах позашкільної освіти та культури відбуватиметься виключно для тих дітей, чиї батьки дали на це письмову згоду. Для безпеки дітей заняття будуть проводитися виключно в приміщеннях закладів, де є укриття. Загальна одночасна кількість у закладі дітей, викладачів, працівників та батьків, які приводять і чекають на дітей, не може перевищувати кількості місць в укритті. Якщо в закладі немає укриття, то офлайн навчання буде організовано на базі інших закладів, де воно є.

Відповідні графіки занять і місця їх проведення батьки та діти можуть отримати у керівництва своїх закладів і гуртків.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи