test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відзначили національне фінське свято – День Рунеберга

В нашому місті діє клуб українсько-фінської дружби, котрий своє чергове засідання провів до Дня Рунеберга.

Фінляндія надає потужну допомогу українському народові в його боротьбі з рашистами. І така підтримка знаходить своє відображення в думках та діях криворіжців.
Зокрема, криворіжці вшановують фінських культурних діячів, вивчають народні традиції Фінляндії.
Так, на честь Яна Сібеліуса – всесвітньо відомого фінського композитора, криворіжці провели мистецький захід: вихованці музичних шкіл виконували твори цього видатного композитора, а наймолодші учасники заходу виконали фінську пісню «Joulupukki» та фінський танок «Polkkis».
А вже днями, в філії Криворізької бібліотеки для дорослих провели День Рунеберга: влаштували частування спеціально виготовленими з цього приводу улюбленими тістечками Рунеберга – за рецептом його дружини Фредеріки.
Зауважимо, що Кривий Ріг веде конструктивний діалог з мерією фінського міста Еспоо про встановлення партнерських та побратимських відносин.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
игорь гаевский
1 рік тому

МЕЖДУНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГЕНДЕЛИКА а это день в всех украинских кафе и ресторанах проводят фести в развитие украинской вино водочной деятельности проводят творческие конкурси выступают молодие певци и певици в этот день 17 февраля можно в украинских и криворожских кафе и ресторанах проводить дегустационые фести одеских и молдовсих производителей колекционого вина а также новых сортов вина в частности открытие новых кафе и ресторанов криворожья GRIIL PAB вместо ХУТОРКА на 17 квартале и EAST VINO вместо ШИНОК можно проводить в такой день на открытие новых кафе и ресторанов криворожья можно пригласить как местную власть так и региональные телеканали

Останні записи

Популярні новини