Всі новини про життя міста

У Кривому Розі водія покарали за хабар

Водія на Citroen Berlingo патрульні поліцейські зупинили 11 травня о 12:30 біля будинку №17 по проспекту Південний. Спочатку чоловіка за кермом проінформували про причину перевірки, а слідом попросили пред’явити документи. Керманич погодився, проте його стан викликав занепокоєння.

Зовні чоловік мав всі ознаки сп’яніння, тому йому було запропоновано пройти процедуру виявлення або не підтвердження алкоголю у крові.

Водій розумів, що цей факт буде відображено у протоколі, він отримає штраф і його позбавлять права керувати транспортним засобом, тому вирішив що називається відкупитися. Інспекторам порушник запропонував 10 000 гривень, що й було зафіксовано на службову бодікамеру копа.

На місце викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції № 7 Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

18 липня  між прокурором Широківського відділу Криворізької південної окружної прокуратури Дніпропетровської області з одного боку та обвинуваченим з іншого боку, за участю захисника, в приміщенні прокуратури укладено угоду про визнання винуватості у відповідності до вимог ст. 472 КПК України. Обвинувачений зобов`язався визнати вину в суді і сторони погодились на призначення покарання за ст. 369 ч.1 КК України у вигляді штрафу 17 000 гривень, із застосуванням ч.4 ст. 53 КК України.

15 серпня 2023 року Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу це рішення офіційно затвердив, а також штраф у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян розстрочив на виплату протягом року частинами у сумі 1416 гривень 68 копійок. Запобіжний захід горе-водієві не обирався, експерт не залучався, цивільні позови у цій справі не заявлялися.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини