Мешканці почали помічати, що в парку Героїв ведуться монтажні роботи. Вже видно основу майбутньої ялинки. Ймовірно, її планують відкрити до дня святого Миколая.
Як повідомляє Інформатор, у Кривому Розі вперше після початку повномасштабного вторгнення з’явиться так звана “головна ялинка міста”.

В парк Героїв у центрі, де щорічно знаходилася новорічна ялинка вже встановили основу. Активно ведуться роботи по облаштуванню новорічного декору. На металеві основи у вигляді ялинкових гілок закріплюють вогники.
Хоча офіційної інформації про появу новорічної ялинки в центрі міста ще не було, такі ранні приготування свідчать, що відкриття може відбутися до дня святого Миколая, який в Україні святкують 6 грудня.
Нагадаємо, як виглядала найяскравіша “головна ялинка Кривого Рогу” напередодні повномасштабного вторгнення.


Джерело: Інформатор