asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі визначили тільки 3 умовно придатні для альтернативного водопостачання водойми

Внаслідок ворожих обстрілів суттєвих пошкоджень зазнали гідротехнічні споруди Каховського водосховища. Тож ця водойма стрімко міліє, що створює величезні ризики для питного водопостачання десятків тисяч людей Дніпропетровщини.

На тлі цих подій експерти ГО «Досить труїти Кривий Ріг» провели моніторинг міських водойм – з метою визначення їхньої придатності бути використаними як джерело альтернативного водопостачання.
«Екологічний аналіз джерел води у Кривому Розі: результати.
Російський агресор продовжує використовувати методи терору у війні проти України. Однією з цілей російських військ стають системи водопостачання. Це кричуще порушення правил та звичаїв війни поєднує соціальні, техногенні, санітарні, екологічні та економічні наслідки. Громади України мають бути готові забезпечити альтернативне водопостачання у надзвичайних умовах.
Фахівці ДТКР разом з експертами дослідили 12 джерел води у Кривому Розі та провели їх екологічний аналіз. Лише 3 виявилися умовно придатними для санітарно-побутових потреб для альтернативного водопостачання в надзвичайних умовах. Одне з них – із застереженням. Спеціалісти розробили поради щодо можливості використання води з цих джерел в умовах повної відсутності безпечної води», – повідомили результати екологічного аудиту міських водойм Кривого Рогу експерти ГО «Досить труїти Кривий Ріг».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи