5 травня, як і завжди по п’ятницях, з метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей на території Покровського району спеціалістами служби у справах дітей спільно з представником патрульної поліції був проведений профілактичний рейд «Сім’я та підліток».
Про це повідомляє Служба у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради.
У ході огляду вулиць, закладів харчування, торгово-розважальних центрів та інших локацій з батьками та їх дітьми була проведена профілактично-роз’яснювальна бесіда щодо бездоглядності дітей, жебракування, дотримання правил техніки безпеки у побуті та правил дорожнього руху.
Батьки ознайомлені з адміністративною та кримінальною відповідальністю передбачену чинним законодавством за ухилення від виконання батьківських обов’язків.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345154973_223472853650185_4587304879066728350_n-1024x769.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345194710_627948285907222_6680009079236519376_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345213875_762790138778391_1588136168797932374_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345263161_1193016448078653_1087492389114498441_n-769x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345327925_570991421688408_1141811765151123395_n-1024x769.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE