Всі новини про життя міста

У Кривому Розі за законом покарали кривдника прапора Ізраїлю

Прецедент було зафіксовано 4 листопада близько 23:00 на проспекті Поштовому. У цей час там перебував фігурант справи, а також інші особи.

Молодчик побачив на даху нежилої будівлі прапор країни Ізраїлю. З якихось особистих міркувань чоловік вирішив його зняти та понівечити.

Спираючись ногами на рекламні конструкції, по стіні зловмисник дістався до флагштока, зняв прапор  іноземної держави і кинув його на землю. Це було зафіксовано та зафільмовано очевидцями.

На місце викликали правоохоронців і особу злочинця було встановлено. Виявилося, що зухвало й особливим цинізмом діяв студент 5-го курсу навчального закладу міста.

Як тільки молодик отримав матеріали дізнання, то беззаперечно визнав свою винуватість у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку. На суді він щиро каявся й толково не зміг пояснити свої дії.

13 листопада 2023 року Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу іменем України ухвалив рішення визнати громадянина винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 гривень.

Відомо, що цивільний позов у кримінальному провадженні пред`явлено не було, речові докази та процесуальні витрати відсутні. Запобіжний захід підсудному не обирався.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі