asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі запрацювали театри, бібліотеки та 3D-відеогалерея (фото)

Культурне життя відроджується.

Гарна новина для криворіжців: з приємністю та користю можна провести своє дозвілля, завітавши до одного із трьох міських театрів, мережі міських бібліотек та 3D-відеогалереї.
Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул відвідав творчий колектив Криворізького театру ляльок: «Мистецтво під час війни виконує величезну роль – дарує позитивні емоції, додає сил. Тож кожний похід до театру дає можливість відволіктися від повсякденних турбот. А тому, відкриття наших трьох театрів, це – можливість для акторів спілкуватися зі своїм глядачем та важлива подія у культурному житті Кривого Рогу. Крім того, відкрилися всі 46 міських бібліотек, чекає на відвідувачів і наша 3D-відеогалерея. Щиро вітаю творчі колективи з початком роботи, чекаємо на прем’єри.
Хочу подякувати артистам театру ляльок за творчість, за те, що під час війни даруєте дітям казку, гарний настрій. Наші лялькарі у 2022 році підготували три прем’єрні дитячі вистави, провели 48 виїзних вистав для майже 3000 дітей-переселенців, на новорічні свята провели 34 вистави для 30 000 діток пільгових категорій. За цими цифрами – неймовірна праця, натхнення, любов до свого маленького глядача та професії!».
З 2009 року міський театр ляльок очолює заслужений діяч мистецтв України, головний режисер багатьох міських заходів Світлана Михайлова: “У нас прекрасне, сильне місто. Завдяки міцній обороні, зваженим діям керівництва міста ворога було відігнано від Кривого Рогу і ми нарешті отримали можливість відкрити двері для глядачів, можемо вийти на сцену, дарувати дітям своє мистецтво!».
З перших днів війни театр ляльок приєднався до міського волонтерського руху і став осередком гуманітарної допомоги. Працівники театру долучилися до приготування м’ясних консервів та гарячих обідів для захисників, виготовлення ношей, балаклав та наручних пов’язок, постійно збирають речову гуманітарну допомогу, плетуть маскувальні сітки, перераховують особисті кошти на підтримку ЗСУ.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі