test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі запрошують на презентацію першого сезону подкасту «Твоє.Моє»

Відверто з Владою Недак.


Влада – директорка Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проект Кешер в Україні» та благодійного фонду «Жіночі можливості». Її авторський подкаст «Твоє.Моє» народився з ідеї чесної та дружньої розмови про особливості світоглядів двох різних поколінь.

Співрозмовниками Влади у першому сезоні стали 8 яскравих юних мешканців Кривого Рогу – поліцейська, вчитель, студентка, історик, футболістка, дизайнер, SMM-фахівець та кухар. Подкаст побудований на думках про формування характеру, про міста, які обираємо для життя, гендерну рівність, історію та майбутнє людства, тривожність та ментальне здоров’я, і звісно, про цінності, кохання та відчуття щастя.

Модератори презентації подкасту у Кривому Розі – авторка та ведуча подкасту Влада Недак та продюсер подкастів Сергій Гусятник.

У форматі Open Talk вони разом з учасниками першого сезону обговорять ставлення різних поколінь до роботи, стосунків, грошей, відпочинку, прагнень, мрій та досягнень. Ми дізнаємося головне – чи заважає розрив у роках у спілкуванні й розумінні один одного в житті, в дружбі, в робочому середовищі,   та як будувати взаємні відносини.

Дата: 4 квітня 2024 р.
Час: 18.00
Місце: ресторан ShibBar, пр. Поштовий, 24.

Під час презентації гостей чекає:

  • Open Talk з учасниками подкаста «Твоє.Моє»;
  • діалог з аудиторією у форматі «вільного мікрофона»;
  • виступ стендап-коміка Сергія Усіка;
  • нетворкінг між 20-річними та 40-річними.

Участь безкоштовна. Реєстрація на презентацію – обов’язкова: https://forms.gle/2SCv1dsrzwSemzp17

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі