test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі затримали іноземців, які незаконно перебували на території України

Громадян Республіки Азербайджан та російської федерації доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у м. Миколаїв.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

16 березня працівники управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області у місті Кривий Ріг встановили 36-річного громадянина Республіки Азербайджан, який перебував на території України нелегально. Порушуючи українське міграційне законодавство, чоловік переховувався від правоохоронних органів та змінював місця проживання. У 2022 році було винесено рішення міграційної служби про його примусове повернення до країни походження.

За порушення правил перебування в Україні було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та прийнято рішення про поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців.

66-річний росіянин перебував у психіатричному закладі із суворим наглядом за скоєння умисного вбивства, а після закінчення терміну госпіталізації був доставлений до пункту тимчасового перебування іноземців.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі