До служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради надійшов телефонний дзвінок щодо малолітніх дітей, які жебракували та території ТРЦ «Терра».
Спеціалістами служби у справах дітей спільно з представниками відділення поліції №3 Криворізького районного управління поліції та навчального закладу був здійснений виїзд та обстежено територію торгівельного центру.
З батьками та їх малолітніми дітьми проведена профілактично-роз’яснювальна робота. Батьки були попереджені про відповідальність за ухилення від виховання дітей. Працівниками поліції складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно статті 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340114271_954902205690868_5744857545949695913_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339150478_1453085645522668_2729953287679947052_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340165705_133923472979399_7344272482314735194_n-1024x576.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340173532_216460420995111_5837768557119289880_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE