![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1__3_1-1024x834.jpg)
Завдяки співпраці з міжнародними партнерами у Кривому Розі відкриваються нові цифрові освітні простори для дітей. Вони безпечні, затишні і оснащені всім необхідним для навчання й дозвілля дітей.
Про це повідомляється на сайті виконкому Довгинцівської районної у місті ради.
За сприяння чеської гуманітарної організації «Люди в біді» та за фінансової підтримки Європейського Союзу на базі Криворізької гімназії №94 Криворізької міської ради відкрито Цифровий освітній центр, який обладнано усім необхідним для дистанційного навчання, надолуження знань та психоемоційної підтримки дітей.
Усі заняття у центрі є безкоштовними, проходять у групах до 10 осіб та з постійною підтримкою фасилітаторів із педагогічною освітою. Щотижнево до Цифрового освітнього центру планується запрошувати психолога, який буде надавати психоемоційну підтримку дітям. Працюватиме центр у будні з 08.00 до 17.00.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1____3_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/1_3_1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/13_____1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_13-40-14-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/13____1-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/13_1.jpg-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_13-40-13-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE