asd

Всі новини про життя міста

У криворізькій підземці пройшов великий концерт

«Єднаймося заради Перемоги!», – у Кривому Розі пройшов великий концерт у рамках мистецького благодійного марафону на допомогу ЗСУ

Це – спільний проєкт Управління культури виконкому Криворізької міської ради та Криворізької міської асоціації «АРТ-КУЛЬТУРА». Мистецький марафон стартував 24 січня і яскравим фінальним акордом став концерт на підземній станції швидкісного трамваю «Будинок Рад».

До участі у масштабному театралізованому дійстві долучилися кращі художні колективи міських Палаців культури, музичні школи, обласний музичний коледж, театри та інші творчі колективи. Концертна програма розподілена на 9 тематичних блоків, які послідовно розкривають славетний шлях, яким пройшов Кривий Ріг з перших днів війни і став містом-фортецею, яка у час війни стала надійним прихистком для всіх криворіжців та внутрішніх переселенців.

Криворіжців та учасників концерту привітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул: «Сьогодні – рівно рік як ворог підступно напав на нашу землю. Ми жили, працювали на перемогу – будувати оборону Кривого Рогу, допомагати військовим, приймали біженців, підтримували земляків. Ми робили з вами неймовірні речі. У нас прекрасна команда і завдяки цьому ми відстояли Кривбас. І зараз маємо можливість зібратися разом, щоб висловити подяку кожному, хто щодня, на своєму особистому фронті, вносив і продовжує вносити свою частку до наближення перемоги! Окремі слова захоплення хочу сказати нашим творчим колективам, працівникам культури. Це – наш культурний фронт, який своїми піснями, віршами, танцями, виставами надихає нас, наших хлопців та передовій на боротьбу, додає сил, енергії та оптимізму! Разом ми переможемо і у нас буде обов’язково великий концерт Перемоги».

«Ми вже купили і передали військовим частинам більше трьохсот дронів та беспілотників, але та допомога, яку ви хочете надати нашим захисникам, зібравши кошти в рамках мистецького марафону, буде також дуже важлива для наших військових», – підкреслив Вілкул.

«Я вдячна творчій спільноті нашого міста. Тому що як ніколи, мабуть, об’єдналися усі. Я пишаюся бути сьогодні тут, бути в цій спільноті. Наше місто, дійсно, стало фортецею, воно не було захоплено та зруйновано. Багато хто поїхав, зірвався з місця у перші тижні-місяці. Але у мене було якесь відчуття, що нікуди не потрібно їхати, була впевнена, що тут все буде добре і ось виявляється моя думка – таки справдилася. І слава Богу, ми живемо рік у своїй хаті, засинаємо у своїх ліжках, працюємо з нашими дітьми, працюємо заради нашої Перемоги», – сказала Валерія Курило, солістка міського академічного театру ім. Т. Шевченко.

Участь у мистецькому марафоні взяли також і учні освітніх закладів міста. Вони створювали панно – від Тернів до Інгульця. Кожен район створив свою частину панно і цілісне масштабне панно презентували сьогодні у рамках концерту «Єднаймося заради Перемоги КР».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Игорь
1 рік тому

Когда уже в Кривбасу появи ся современіе музикальние продюсерские лейбли скажемо krivbas records санябич можете твой бф українська перспектива поможет кривому рогу в єтом вопросе