![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/ava.jpg)
В одній з громад Криворіжжя запрацював Малий груповий будинок. Простір, де одночасно можуть проживати до десяти дітей, позбавлених батьківського піклування, та сиріт. Це вже сьомий подібний заклад на Дніпропетровщині, створений за підтримки держави.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto2.jpg)
«Відкрили ще один Малий груповий будинок. Простір для сиріт та малечі, позбавленої батьківського піклування. В ньому може проживати до 10 дітей, поруч з якими завжди будуть вихователі. Вони навчатимуть своїх підопічних самостійності – у побуті та й взагалі по життю», – зазначила заступник начальника ОВА Надія Задорожна.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto1.jpg)
Поки ж у новому будинку освоюються перші мешканці. Двоє братів та їхня сестра. Кімнати для себе діти обирали самотужки.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto5.jpg)
«Оточуємо їх любов’ю, – поділилася директорка Малого групового будинку Ольга Морозова. – Це соціальний заклад, де хлопці та дівчата живуть в умовах максимально наближених до сімейних. Вони, як і інші діти, ходитимуть до садочка чи школи. Після повертатимуться сюди, де в них є особистий простір».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto4.jpg)
А це спальні, в яких передбачені зони для відпочинку та навчання. Простора зала для перегляду улюбленого мультфільму чи спільної гри. Кухня, їдальня з великим столом й на вимогу часу – укриття.
Навколо ж – велике подвір’я з гойдалками, гірками, спортивним обладнанням та ділянкою землі. На ній діти з вихователями вже посіяли першу городину.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto3.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto6-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto7.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE