asd

Всі новини про життя міста

У криворізькому комунальному оздоровчому заміському таборі завершилась друга зміна (фото)

Тисяча дітей (віком від 9 до 15 років) з родин криворізьких військовослужбовців цього літа безкоштовно оздоровлюються у заміському таборі, який розташований у лісі.

Це – діти з родин загиблих та зниклих безвісти захисників, тих військовослужбовців, які перебувають у полоні та військовослужбовців, які зараз воюють на фронті. Цього літа табір працює у п’ять змін, кожна з них триватиме 14 днів.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

2 липня завершилась друга зміна у заміському таборі. На її закриття завітав в.о. міського голови Юрій Вілкул.

«Від нас, дорослих, залежить щасливе майбутнє наших дітей та нашої країни, тому підростаюче покоління повинно бути фізично та морально здоровим. І поки батьки, брати та сестри боронять рідну землю від лютого ворога, діти не залишаються без уваги та опіки старших.

Ще навесні разом з Радою оборони міста ми вирішили влітку у дитячому таборі, який розташований у лісовому масиві, оздоровити 1000 юних криворіжців. І вже сьогодні, з дотриманням безпекових вимог, завершилась друга зміна для 200 дітей з родин військовослужбовців, котрі як ніхто потребують нашої підтримки та уваги. Тому, ми створили для дітвори максимум комфорту та зручностей. Діти розважається на доглянутій території табору та відпочивають в затишних корпусах. Ми приділили серйозну увагу безпеці, а саме: облаштували два укриття на 300 осіб. Педагоги підготували цікаві розважальні програми», – зазначив Юрій Вілкул.

З 5 до 19 липня заїдуть на ІІІ зміну ще 200 хлопців та дівчат. Також, з 22 липня до 5 серпня і з 8 до 22 серпня, будуть відпочивати школярі.

Зміни об’єднані тематикою: «Літо видатних дітей» (Ми – активні, Ми – спортивні, Ми – творчі, Ми – патріоти, Ми – креативні). Завдяки злагодженій команді табору та кухарів, діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням за меню шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Крім того, у таборі є каркасні басейни просто неба, майданчики для ігор, батути, велосипеди, веломобілі, надувні гірки та багато інших локацій.

«Як швидко пролетіла зміна, ми зовсім недавно приїхали до табору, а вже треба повертатися додому. Мені все дуже сподобалось! Вихователі веселі та уважні, годували нас смачно, знайшла друзів – вони супер! Всім, хто підготував та організував нам відпочинок, величезна вдячність! Хочу ще повернутися сюди і не раз!», – поділився враженнями чотирнадцятирічний Артем.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі