![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-38-1024x762.jpg)
Вчора, 7 березня, представники Криворізької РВА спільно зі Службою безпеки України оглянули готовність першого рівня безпеки об’єктів критичної інфраструктури Криворізького району.
Про це повідомив начальник Криворізького РВА Євген Ситниченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-37-1024x622.jpg)
“Поспілкувалися з керівниками електропідстанцій, щоб зрозуміти потреби на облаштування безпекових споруд.
Крім того, перевірили готовність укриттів на території підприємств для працівників. Кожен і кожна повинні бути в безпеці під час роботи. Дякую керівництву за дотримання правил техніки безпеки – під час сигналу повітряної тривоги співробітники переходять в бомбосховища.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-40-2-1024x630.jpg)
Українська критична інфраструктура – була і, на жаль, залишається ціллю №1 нашого абсолютно неадекватного ворога. Одна із основних задач – захистити наші підприємства, щоб українці і українки почувалися в безпеці”, – зазначив Євген Ситниченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-38-2-1024x623.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-39-2-1024x676.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-39-1024x948.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-40-3-1024x862.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-07_16-09-40-1024x819.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE