![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-49-1024x768.jpg)
У Криворізькому академічному міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія руху» відбулася презентація роботи галузі культури Покровського району. Захід відвідав в. о. міського голови Юрій Вілкул.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-50-1024x768.jpg)
У Кривому Розі триває проведення творчих лабораторій з обміну досвідом серед колективів закладів культури. У жовтні своїм досвідом ділилися керівники культурної галузі Тернівського району. 30 листопада естафету прийняли працівники культури Покровського району, які презентували свої творчі напрацювання та поділилися новими ідеями.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-49-3-1024x768.jpg)
«Ми розуміємо, що культура наповнює наше життя змістом, виховує молодь. А сьогодні – зміцнює й надихає. З початком воєнних дій жоден з наших закладів культури не припиняв роботи і працюють з дотриманням заходів безпеки. У Кривому Розі понад 80 закладів культури: 10 Палаців культури, 18 мистецьких шкіл, 3 театри, 46 бібліотек, історико-краєзнавчий музей та 2 його філії, міський виставковий зал. Для того, щоб вони працювали в безпечних умовах, ремонтуємо укриття, у 22 закладах культури вже облаштовано 22 Пункти незламності. Робота у цьому напрямку триває», – зазначив Юрій Вілкул.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-51-1024x768.jpg)
Культура Покровського району об’єднує 15 закладів: 10 бібліотек, Палац культури «Центральний», три музичні школи №№ 2,8,14, Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-51-2-1024x768.jpg)
Під час презентації були представлені виставки-презентації культури району, експозиції художніх робіт вихованців художніх та мистецьких шкіл, виступи музичних та творчих колективів та інші цікаві заходи. Також, було організовано роботу фотозон.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-52-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-54-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_13-40-58-1024x768.jpg)
Працівники закладів культури запроваджують у творчий процес нові форми роботи з вихованцями. Юні талановиті криворіжці не тільки беруть активну участь у міських благодійних концертах та акціях на підтримку ЗСУ, організовують концертні програми для ВПО, а й гідно прославляють рідне місто на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях та конкурсах.
новини Кривий Ріг LIFE