asd

Всі новини про життя міста

У Кривий Ріг завітала «Норвезька українська пожежна та швидка допомога»

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул зустрівся з представниками
гуманітарної організації «НОРВЕЗЬКА УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНА ТА ШВИДКА ДОПОМОГА» (NUBAS), разом з якими від початку повномасштабного російського вторгнення передали криворізьким аварійно-рятувальним частинам близько 30 спеціалізованих автомобілів, обладнання та комплекти бойового одягу.

Про це повідомили у міському Відділі преси та внутрішньої інформації.

Вітаючи друзів з Норвегії, Олександр Вілкул зазначив: «Я радий бачити наших давніх добрих партнерів на криворізькій землі. Дружба, що зародилася близько 10 років тому, пройшла випробування часом і лише зміцніла. Хочу подякувати гуманітарній організації NUBAS, особисто її керівнику Оду Стейнару Ронне (Odd Steinar Ronne) та всій його команді за величезну підтримку, готовність прийти на допомогу українцям. Особливо співпраця з норвезькими партнерами поглибилася, коли торік ворог напав на нашу країну. Завдяки спільній роботі пожежно-рятувальні частини Кривого Рогу отримали близько 30 пожежних машин, аварійно-рятувальні інструменти. Також, у кожній нашій частині є генератори з Норвегії, потужність різна – від 3,5 до 7 кВт. Крім пожежної техніки, нам передали і машини Швидкої допомоги. Тож, маючи таких друзів, ми щиро віримо – перемога буде за нами! Продовжуємо працювати далі і я переконаний – разом реалізуємо ще багато корисних проєктів з партнерами з Норвегії».

Генеральний директор гуманітарної організації «НОРВЕЗЬКА УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНА ТА ШВИДКА ДОПОМОГА» Odd Steinar Ronne зазначив: «Для мене Кривий Ріг – особливе місто і я маю за честь допомагати криворіжцям. Моя дружина з Кривого Рогу. У 2014 році приїхав до Кривого Рогу, та мій перший візит був саме до пожежної частини. З 2019 року я почав допомагати криворізьким рятувальникам. Коли розпочалася повномасштабна війна, у березні минулого року ми організували колектив однодумців, і саме до Кривого Рогу ми привезли найбільшу кількість машин. А взагалі, я 40 років пропрацював пожежним, це – справа мого життя».

Всі машини проходять у Норвегії техобслуговування, техніка у гарному стані і криворізькі рятувальники працюють на ній та рятують життя людей.

Олег Січкарук, начальник Криворізького районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області сказав: «Нове обладнання вже покращило умови роботи криворізьких рятувальників, у яких зараз, під час війни, суттєво зросло навантаження. Ми вдячні за таку допомогу та підтримку Раді оборони міста та міжнародним партнерам з Норвегії. Проведена дуже велика робота в цьому напрямку. Важливо, щоб рятувальники мали спеціалізоване обладнання, бо це рятує життя».

Лише за час воєнних дій рятувальники здійснили більше 4179 виїздів та ліквідували понад 2000 пожеж, у тому числі, на об’єктах, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів. А Криворізький піротехнічний підрозділ, на якого покладено багато завдань, зокрема, по розмінуванню не лише Криворізького району, але й звільнених районів Херсонської області, вже розмінував незліченну кількість ворожих боєприпасів, це близько 5000 – це і міни, і частини ворожих ракет, і реактивні снаряди, і касетні елементи.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі