![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/06_04_dnp_343.jpg)
31 травня 2024 року Дніпропетровським рибоохоронним патрулем знищено 491 одиницю заборонених знарядь лову: сітки, раколовки, «екрани», «павуки», ятері, драчі, ости, остроги, гарпуни. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 1 025 метрів.
Знищення відбулося за участі представників Соборного відділу державної виконавчої служби м. Дніпро, Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області та Дніпровської міської ради.
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровського рибоохоронного патруля.
Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна.
Ліквідація здійснювалася шляхом приведення заборонених знарядь лову у непридатність – рубанням та різанням.
Також на потреби ЗСУ передано 19 сітних знарядь лову загальною довжиною 1738 метрів для виготовлення з них маскувальних сіток, 10 гумових човнів, 6 весел, 3 акумулятори та 1 електродвигун.
Підтримка захисників України – це запорука вільного майбутнього держави.
До речі, процес знищення та передачі заборонених знарядь лову здійснюється відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/06_04_dnp_344.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/06_04_dnp_345.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/06_04_dnp_346.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/06_04_dnp_347.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE