Всі новини про життя міста

У нас налагоджена ефективна співпраця з Кривим Рогом, – регіональний координатор УКГС ООН Антон Хаген-Джозеф

У Кривому Розі провели координаційну нараду з представниками місцевої влади та міжнародних і вітчизняних гуманітарних організацій і фондів щодо підтримки міста та його мешканців. Зокрема участь прийняв регіональний координатор з гуманітарних питань Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) Антон Хаген-Джозефом.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Під час наради були обговорені важливі теми – підготовка до зими, відновлення критичної інфраструктури після обстрілів, допомога в ліквідації наслідків обстрілів мирного населення, робота по підтримці внутрішньо переміщених осіб (ВПО), інтеграція ВПО в громаду Кривого Рогу, психо-соціальна підтримка людей, психологічна підтримка дітей і додаткові можливості для їх розвитку, створення комп’ютерних класів та освітніх просторів та інше.

У нараді взяли участь представники Управління ООН з координації гуманітарних справ, Міжнародна організація з міграції, UNICEF, Фонд народонаселення ООН, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, People in need, Міжнародного комітету порятунку (IRC), Medical Corps, Французького агентства з технічного розвитку ACTED, Save the Children, Данської ради у справах біженців (DRC), Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, ГС «Ротарі Інтернешнл», Handicap International, ГО «Проліска», БФ «Слов’янське серце», ГО «Егіда-Центр», ГО «Мартін-клуб», БО «Карітас», БФ «Акведук», представники кластерів ООН «Охорона здоров’я» (Health Cluster), «Вода, санітарія і гігієна» (WASH Cluster), «Підтримка місць компактного проживання ВПО» (Shelter Cluster) та «Група з надання грошової допомоги» (Cash WG).

До того Кривий Ріг вже двічі відвідала Генеральна координаторка ООН в Україні Деніз Браун і багато разів – українське керівництво майже всіх потужних гуманітарних організацій.

«Організація Об’єднаних Націй, її підрозділи та гуманітарні партнери тісно співпрацюють з Кривим Рогом. Ми дуже активні в цьому місті, яке дуже важливе для гуманітарних партнерів – тут живуть 80 000 вимушених переселенців, тому гуманітарна підтримка тут є ключовою. На сьогодні в нас налагоджена ефективна співпраця з містом. Ця зустріч є тому підтвердженням – були присутні багато представників міста та багато організацій-партнерів, які говорили про те, що вже зроблено, але найголовніше – про наявні потреби і яку допомогу можуть надати в майбутньому міжнародні та національні партнери, оскільки багато партнерів – це українські організації. Ця зустріч була дуже важливою для посилення нашої співпраці з міською владою Кривого Рогу, зокрема для того, щоб визначити, в чому міжнародні та національні партнери можуть надати подальшу допомогу. Важливим питанням є підготовка до зими – ми усі знаємо, що зими тут є холодними, ми усі пам’ятаємо, що було минулого року, тому важливо підготувати безпечні місця для вразливих категорій людей, для дітей, щоб в разі чого вони могли зігрітися, отримати продукти та необхідну підтримку» – сказав регіональний координатор з гуманітарних питань УКГС ООН в Україні Антон Хаген-Джозеф.

Представниця «Health Cluster» ООН Фріда Міяї зазначила: «Наша організація займається охороною здоров’я. Я дуже рада, що відвідала цю зустріч у Кривому Розі. Ми сьогодні отримали список потреб, який будемо розглядати та вирішувати, що ми можемо зробити з нашої сторони для того, щоб надати допомогу».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі